KKJ Club

Kdo jsme

Jsme kanoistický klub a baví nás sportovat. V létě trénujeme na lodích a vyhráváme na závodech, v zimě jezdíme na lyže. Taky cvičíme svaly v posilovně, chodíme do tělocvičny a běháme. Nudit  se s námi nebudeš..

Činnost

Přidej se k nám a získáš nové kamarády, plno zábavy a sportovního vyžití. A když budeš poctivě trénovat, medaile ze závodů se ti nikam nevejdou :)

  zdraví
  sílu
  vytrvalost
  houževnatost
  přátele
  zábavu
  tréninky jsou pod vedením zkušených vyškolených trenérů

Staň se členem klubu i ty! Dostaneš se do dobré party kluků a holek, téměř každý den budeš sportovat na čerstvém vzduchu, získáš sílu a vytrvalost.. přihlaš se ještě DNES :)       

Jak se můžeš přihlásit?

Téměř každý den nás najdeš u loděnice. Přijď a zeptej se na vše co tě zajímá! Přijď si kanoistiku vyzkoušet ať zjistíš, co nás na ní baví!

Účast na závodech

Závodníci se účastní mezinárodních závodů a regat a závodů Českého poháru v rychlostní kanoistice, jedná se v průběhu roku o cca 6 – 10 závodů, mezi něž patří i 3x mistrovství republiky (maraton, 5km, krátké tratě).

Závodníci z řad dospělých, juniorů, dorostenců a starších žáků jsou v jednotlivých kategoriích bodování. Nebodují se pouze tzv. benjamínci – tj. mladší žáci. Přesto ale při každých závodech jedou na trati 2km singlové a deblové posádky.

Oddíl se též účastní mnoha dalších menších závodů po celém území České republiky, např. v Chebu, Nymburku, Ostrožské nové vsi, Sedlčanech, Sedleci u Plzně, Písku.

Závody organizované Kanoistickým klubem Jiskra

Kanoistický klub Jiskra si za dobu své existence vybudoval velmi dobré jméno kvalitního organizátora republikových i mezinárodních závodů.

V minulosti se jednalo zejména o závod tzv. Vltavotýnská desítka, dnes jsme na něj s úspěchem navázali každoročním Mezinárodním Vltavotýnským Maratonem a jako třešničku na dortu se nám též občas podaří získat uspořádání Světových pohárů.

Úspěšně se též spolupodílíme na přípravě závodů v triatlonu či kvadriatlonu.

Kontakt

Kanoistický klub Jiskra
Solní 422
375 01 Týn nad Vltavou

Korespondenční adresa:

Jaroslav Luňáček KKJ
Havlíčkova 35
Týn nad Vltavou 375 01
Česká republika

tel: 602 363 947
fax: 385 721 245

email: info@canoemar.cz

www.canoemar.cz